poniedziałek, 7 stycznia 2019

Kto nas zabije i dlaczego?

masowe morderstwa, wielokrotni mordercy, strzelaniny, biali mężczyźni
Wyobraź sobie, że jest masowe morderstwo lub działa tzw. spree killer. Kto cię zabije? Po co? Bo to na pewno ma przyczynę. Ludzie nie robią niektórych rzeczy bez przyczyny.

Dlaczego ludzie zabijają?

Zainteresowały mnie strzelaniny. Zwłaszcza w USA. 
Czemu to się w ogóle dzieje? Czemu ludzie przychodzą w miejsce publiczne i otwierają ogień do wszystkich?
Odpowiedź wydaje się oczywista. Nikt normalny tego nie zrobi, więc pewnie chodzi o zaburzenie psychiczne.
Zerknęłom więc do danych na temat powiązania zaburzeń psychicznych z przemocą oraz do tych dotyczących winnych strzelanin w USA.
USA wydało mi się dobrym krajem, gdyż 1) łatwy jest dostęp do broni, więc jak ktoś chce strzelać do ludzi, to to po prostu robi i 2) nie ma tam państwowej opieki medycznej. Oznacza to, że każde leczenie jest płatne, a bogaci są zdrowsi niż biedni, bo są leczeni. Najbiedniejsi powinni więc powodować najwięcej strzelanin, bo to ich zaburzenia pozostają nieleczone lub nie są leczone wystarczająco dobrze. 
Bogactwo jest zaś powiązane z kolorem skóry i płcią. A to są dane o sprawcach, które da się znaleźć.
W Ameryce dzieli się ludzi według dziwnego systemu, w którym np. Latynosi są jakby rasą, choć doskonale wiemy, że w Ameryce Łacińskiej żyją osoby o różnym kolorze skóry. Biali są Caucasian, Żydzi, którzy dla mnie zawsze byli biali, są Middle Eastern. Oprócz zwykłych białych są też White Hispanic. Dla mnie jednak biały = nie widzę, by był czarny, bo ja w ogóle nie rozumiem takich konstruktów, jak rasa i płeć (tak, Azjatów często biorę w pierwszej chwili za bialych). Winni są zwykle biali mężczyźni. 54% sprawców masowych morderstw to biali, druga grupa to czarni mężczyźni z zaledwie 16%. Tak kurwa, biali faceci wyciągają broń i strzelają do wszystkich dokoła częściej niż wszystkie inne grupy razem wzięte i ponad dwa razy częściej niż grupa mająca drugie miejsce w tym makabrycznym konkursie. Mężczyźni są winni 98% takich masowych morderstw, a także 90% morderstw. Mówimy więc o grupie statystycznie mającej najlepszy dostęp do opieki psychiatrycznej. Większość z nich nie ma diagnozy.
Od razu pojawia się kolejny wniosek: masowe morderstwa nie są zemstą za prześladowanie. To nie jest tak, że czarna dziewczyna, najlepiej jeszcze lesbijka, która zetknęła się z dyskryminacją z trzech powodów, przynosi do szkoły kałacha i zabija wszystkich, którzy jej coś zawinili. To jest biały chłopiec. Np. tacy byli Harris i Klebold (masakra w Columbine High School), o których się owszem mówi, że byli dręczeni, ale już niechętnie się mówi, dlaczego. Bo byli dręczeni za fascynację Hitlerem, fascynacja Hitlerem musiała być wcześniej. Kleboldowi po śmierci się diagnozuje depresję, nie miał diagnozy, Harrisowi się po śmierci diagnozuje AsPD i NPD, za życia miał mieć depresję i problem z wybuchami gniewu. A jak już się diagnozuje mu psychopatię, to żeby pocieszająco powiedzieć, że nic się nie dało z nim zrobić i dobrze, że zrobił tylko tę masakrę, zabił się i nie rozwinął w pełni swoich możliwości. Gdyby prześladowania były przyczyną szkolnych strzelanin, to nie byłoby np. masakry w Sandy Hook Elementary School, dwudziestoletni Adam Lanza zabijał sześcio- i siedmiolatki. Patrick Purdy, Cleveland Elementary School, kolejny dorosły, zabijał dzieci z Azji, bo był uprzedzony wobec Azjatów. Wyjątkowo: Virginia Tech, Seung-Hui Cho, 33 osoby. Nie daje się znaleźć innych motywów niż bullying i choroba psychiczna. Co ciekawe, nękany z powodu pochodzenia. 
Zostałom więc z danymi na temat koloru skóry i płci sprawców, z wiedzą, że zaburzenia psychiczne nic nie znaczą w tej sprawie. Do tego dołączyła interesująca informacja, znaleziona po drodze. Osoba z zaburzeniem psychicznym, będąc nieuzbrojona, jest uznawana za bardziej niebezpieczną niż uzbrojona zdrowa osoba. 
Oprócz koloru skóry i płci mamy też inne informacje o sprawcach masowych morderstw. To nastolatkowie lub ludzie w średnim wieku, są hetero i pochodzą z klasy średniej.
Pojawia się więc pytanie: czemu właśnie ci ludzie zabijają?
Przecież musi istnieć przyczyna. I dobrze by było ją znać, bo przecież przebywam w pobliżu białych, hetero mężczyzn z klasy średniej*.
Przypomniało mi się, że niedawno rozmawiałom z incelem (a po napisaniu tego pojawił się następny). Być może nie wiecie, kim są incele, choć to człowiek z tej społeczności stworzył słynnego Klaudiusza, więc przez chwilę o nich mówiono. To dobry przyczynek do szukania przyczyn zabijania.

Podróż do innego wymiaru

W tym innym wymiarze istnieje ścisła hierarchia dzieląca mężczyzn według atrakcyjności. Jest to możliwe, ponieważ w tym innym świecie wszystkie kobiety mają taki sam gust. Uwzględnia on wygląd, wielkość penisa i pozycję społeczną. W innym wymiarze nie ma znaczenia osobowość, bo nie ma tam partnerstwa. Tamtejsze odpowiedniki związków to wspólne gospodarstwa domowe i seks. Dlatego zdaniem inceli kobieta zwraca uwagę tylko na cechy potrzebne do prowadzenia gospodarstwa domowego i uprawiania seksu.
Ta hierarchia dzieli mężczyzn na główne grupy:
  • alfy;
  • bety;
  • omegi.
Reszta alfabetu greckiego najwyraźniej nie funkcjonuje. Są jeszcze cucki, ale to za moment.
Alfa jest też chadem. Ma ci się ta nazwa kojarzyć z filmem o amerykańskich nastolatkach, gdzie jest popularny kapitan drużyny koszykówki o tym imieniu. On oczywiście w tym filmie chodzi z najładniejszą cheerleaderką, o imieniu Stacy. Stacy to typowa atrakcyjna kobieta, chce sypiać z chadem, bo jej się podoba, ale ponieważ jest głupią pizdą, to chad ją zostawia samą z dzieckiem.
Alfa jest przystojny, więc wchodzi w relacje z kobietami. Alfa ma wszystko, alfie jest łatwo w relacjach z kobietami. Dlatego 20% mężczyzn sypia z 80% kobiet.
Nie wiem, kim jesteś, osobo czytająca, ale jeśli jesteś kobietą i byłaś z mężczyzną, który ci się podobał, to ten mężczyzna był chadem. Jeśli jesteś mężczyzną i byłeś z kobietą, oraz masz powody, by założyć, że nie była z tobą dla pieniędzy, to jesteś chadem. Być może chcesz odpowiedzieć, że przecież nie jesteś, albo ten mężczyzna nie był, w 20% najatrakcyjniejszych mężczyzn. Tak mogło być... ale to było w naszym wymiarze, w świecie inceli mieścisz się albo ten mężczyzna się mieści w tych 20%. Jeśli właśnie kalkulujesz, ilu znasz chadów i wychodzi ci ponad 20%... cóż, znajdujesz się w złym wymiarze. Takim, w którym nie wystarczy, że zasada Pareta dobrze brzmi, by działała.
To teraz bety. Bety mają pieniądze. Z tego powodu niektóre kobiety chcą z nimi sypiać, zwykle wtedy, gdy chad ich nie chce, najczęściej gdy zostawił je same z dzieckiem. Stacy potrzebuje tatusia dla dziecka i źródła pieniędzy (nie wiem, w tym wymiarze kobiety chyba nie utrzymują się same), więc jest z tym beta-bankomatem, jednocześnie szukając bolca na boku, którym jest jakiś alfa. 
Omegi nic nie mają, ani atrakcyjności, ani pieniędzy, ani powodzenia. W związku z tym kobiety z nimi nie sypiają. Wśród omeg niektóre próbują radzić sobie, podlizując się kobietom, np. angażując się w różne feministyczne rzeczy, to są cucki. Inne omegi dostrzegają swoją sytuację, tworząc swego rodzaju świadomość klasową. To incele, po polsku stulejarze. Cała reszta, bez tej świadomości klasowej, to normiki, chady i bety też mogą być normikami oczywiście. Nazwa incel jest od involuntary celibacy, mimowolnego celibatu. Incele mają inicjację seksualną później z przyczyn kulturowych, 27,2% młodych mężczyzn i 28,6% młodych kobiet w USA nie uprawia seksu w wieku 15-24 lat. Średni wiek inicjacji wzrósł w ostatnim czasie.
Kobiety w ten sposób sprawują nad mężczyznami władzę seksualną.
W tym momencie powróćcie na chwilę do naszego wymiaru. Wyguglajcie sobie, kto najczęściej zabija kobiety (mężczyźni) i mężczyzn (mężczyźni), ile jest gwałtów na kobietach, ile na mężczyznach, ile przypadków molestowania, przemyślcie, czyją seksualność bardziej ogranicza kultura, kto dzięki prawu nie może w pełni decydować o swoim ciele i rozmnażaniu się. Bo gdy incele piszą, że kobiety powinny się bać dać kosza mężczyźnie, to kobiety rzeczywiście się boją odmawiać mężczyznom przez skalę stosowanej przez nich przemocy. 
Wracamy do wymiaru inceli. Skoro kobiety sprawują władzę i uciskają biednych mężczyzn, to mężczyźni się buntują. Konieczna jest rewolucja przeciwko władzy kobiet. Po tej rewolucji kobiety nie będą mieć władzy seksualnej, tj. nie będą decydować, z kim chcą być. Będą równo rozporządzać seksem. Ten seksualny komunizm istnieje pomimo zwykle wolnorynkowych przekonań inceli, którzy nie chcą myśleć o odpowiedniku założenia firmy, o staniu się bogatym i atrakcyjnym. Zamiast tego fantazjują o gwałtach i rewolucji przeciwko władzy kobiet. Gwałt to przecież redystrybucja seksu, to tak ich zdaniem się bierze sprawy w swoje ręce, to jest to założenie firmy. W niektórych wersjach fantazjują, że skoro nie mają dostępu do dobra publicznego, tj. ciał kobiet, to powinni albo być zwolnieni z płacenia podatków, albo mieć opłacane przez państwo prostytutki. 

Dlaczego ludzie zabijają

Powrót do naszego wymiaru. 
Są normalni mężczyźni i są incele. Incele są seksistowskimi zjebami, które uprzedmiotawiają kobiety, widząc w nich jedynie obiekty seksualne. Z tego powodu żadna kobieta ich nie lubi i nie chce z nimi sypiać. Bo to jest prawdziwa przyczyna, a nie wygląd, przecież gusta są mocno różne, a jeszcze też nie wszyscy wybierają partnerów seksualnych kierując się wyglądem osoby. 
Incele jednak zaczynają już rewolucję. Na razie są to pojedyncze zamachy, ale kto wie, co będzie potem.
Eliott Rodger. Incel. Ofiary: Weihan Wang, Cheng Hong, George Chen, przypadkowi chłopcy, którzy po prostu byli w pobliżu, współlokatorzy i ich kolega, Veronika Elizabeth Weiss, Katherine Breann Cooper, przechodziły obok żeńskiego akademika, do którego Rodgera nie wpuszczono, Christopher Ross Michaels-Martinez, zabity, bo Rodger strzelał na oślep. Ranił 14 osób, jadąc pod prąd i strzelając z Glocka 34 i pistoletu Sig Sauer p226. Ostrzelał też kawiarnię, ale nikogo nie było w środku. O co chodziło? Dziewczyny go nie chciały, nigdy żadnej nawet nie pocałował. Twierdził, że był doskonałym dżentelmenem, ale mimo to popełniono wobec niego niesprawiedliwość, zbrodnię, za którą kobiety zamierzał ukarać. Przecież nawet czarnoskórym chłopcom szło lepiej w podrywie, a on sam był metysem! W połowie pochodził od brytyjskiej arystokracji, nie od niewolników, zasługiwał na białe dziewczyny bardziej. Ukarał je 23 maja 2014 roku. Zostawił manifest mający 141 stron. 
Tak, zapisał 141 stron o tym, że nie może zaruchać, więc będzie zabijać kobiety. I o tym był jego ostatni film na youtube.
Cześć, tu Elliot Rodger. Cóż... to moje ostatnie wideo. To musiało tak się skończyć. Jutro jest dzień odwetu. Dzień, w którym zemszczę się na ludzkości, na was wszystkich. Przez ostatnie osiem lat życia, odkąd wszedłem w okres dojrzewania, byłem zmuszony wieść egzystencję samotności, odrzucenia i niespełnionych pragnień, wszystko dlatego, że dziewczyny nigdy nie czuły do mnie pociągu. Dziewczyny oddawały swoją czułość i seks, i miłość innym mężczyznom, ale nigdy mnie. Mam 22 lata i jestem wciąż prawiczkiem. Nigdy nawet nie pocałowałem dziewczyny. Byłem na studiach już dwa i pół roku; właściwie to więcej niż tyle, i wciąż jestem prawiczkiem.
To prawdziwa droga przez mękę. Studia to czas, w którym każdy doświadcza takie rzeczy jak seks i zabawa, i przyjemność. Przez wszystkie te lata musiałem gnić w samotności. To niesprawiedliwe. Wy, dziewczyny, nigdy nie czułyście do mnie pociągu. Nie wiem, dlaczego wy, dziewczyny, nie czujecie do mnie pociągu, ale ukarzę za to każdą z was. To niesprawiedliwość, zbrodnia, ponieważ nie wiem, dlaczego nic we mnie nie widzicie. Jestem doskonały, a mimo to rzucacie się na tych wszystkich ohydnych facetów zamiast na mnie, doskonałego dżentelmena. Ukarzę was za to... [śmiech].
W dniu odwetu zamierzam wejść do budynku najgorętszego siostrzeństwa w UCSB [Uniwersytecie Kalifornijskim w Santa Barbara] i zarżnę każdą zepsutą, wypchaną blond dziwkę, którą tam zobaczę. Wszystkie te dziewczyny, których tak pragnąłem... one wszystkie odrzuciły mnie i patrzyły na mnie z góry jak na kogoś gorszego, ilekroć próbowałem je poderwać, podczas gdy rzucały się na tych ohydnych bydlaków. Będę czerpał wielką przyjemność z mordowania was wszystkich. Zobaczycie w końcu, że to ja jestem tak naprawdę tym lepszym, prawdziwym samcem alfa... [śmiech] [westchnienie]...tak.
Po tym, jak unicestwię każdą dziewczynę z siostrzeństwa, pojadę na ulicę Isla Vista i zgładzę każdą osobę, którą zobaczę. Wszystkie te popularne dzieciaki, które żyją w hedonistycznej przyjemności, podczas gdy ja musiałem gnić w samotności przez te wszystkie lata; oni wszyscy patrzyli na mnie z pogardą za każdym razem, gdy chciałem do nich dołączyć, wszyscy traktowali mnie jak jakąś mysz. Ale teraz będę bogiem w porównaniu do was. Wy będziecie zwierzętami, jesteście zwierzętami, a ja wymorduję was jak zwierzęta. Będę bogiem żądnym zemsty na wszystkich, którzy na to zasługują, a wy zasługujecie na to, za samą zbrodnię prowadzenia lepszego życia niż ja. Wy, wszystkie popularne dzieciaki, nigdy mnie nie przyjęliście i teraz wszyscy za to zapłacicie.
Dziewczyny, jedyne, czego chciałem, to kochać was i być przez was kochanym. Chciałem mieć dziewczynę. Chciałem seksu. Chciałem miłości, czułości, adoracji. Myślicie że nie jestem tego wart. To zbrodnia, której nie można wybaczyć. Skoro nie mogę was mieć, dziewczyny, zniszczę was... [śmiech]. Zabroniłyście mi szczęśliwego życia, w zamian ja zabronię życia wam. [śmiech]. Tylko tak jest sprawiedliwie.
Nienawidzę was wszystkich. Ludzkość to obrzydliwe, nędzne, zdeprawowane istoty. Gdyby to było w mojej mocy, nie zatrzymałbym się, dopóki nie zamieniłbym was wszystkich w góry czaszek i rzeki krwi, i słusznie. Zasługujecie na unicestwienie i ja wam je dam. Nigdy nie okazaliście mi żadnej litości, więc ja też wam żadnej nie okażę. [śmiech]. Zmusiliście mnie do cierpienia całe życie, więc teraz wy będziecie cierpieli. Długo na to czekałem. Dam wam dokładnie to, na co zasługujecie, wszyscy, wy, wszystkie dziewczyny, które mnie odrzuciłyście, patrzyłyście na mnie z pogardą, wiecie, traktowałyście jak swołocz, podczas gdy oddawałyście się innym mężczyznom. A także wy, wszyscy mężczyźni, za prowadzenie lepszego życia iż ja, wszyscy seksualnie aktywni. Nienawidzę was. Nienawidzę was wszystkich. I nie mogę się doczekać dania wam tego, na co zasłużyliście. Całkowitego unicestwienia [śmiech]
Podaję po polsku, bo polscy incele przetłumaczyli, jest to na wikipedii. Jak to czytacie, to chyba widzicie, jaki jest z nim problem i dlaczego żadna dziewczyna nie zobaczyła w nim doskonałego dżentelmena.
Christopher Harper-Mercer, Umpqua Community College w Roseburgu, 9 ofiar, zainspirowany Rodgerem. Alek Minassian, 10 osób rozjechanych furgonetką, 8 kobiet, bo to była zemsta na kobietach. Dimitrios Pagourtzis, Santa Fe High School, 10 zabitych, w tym dziewczyna, która dała sprawcy kosza. George Sodini, LA Fitness shooting, 4 ofiary, bo nie uprawiał seksu jakieś 20 lat. George Hennard, Luby's massacre, 24 osoby, zbrodnia z nienawiści do kobiet, choć sprawca nienawidził też czarnych, gejów itd.
Nie tylko mizoginia zabija. Nikolas Cruz, Douglas High School, 17 ofiar, sprawca został wcześniej wyrzucony ze szkoły za grożenie uczniom i wywoływanie alarmów przeciwpożarowych, od siedmiu lat miał problemy z prawem, ale nie przeszkodziło to legalnie kupić karabinu AR-15. Prawicowy ekstremista. Dylan Roof, kościół w Charleston, 9 osób, biały sprawca wybrał kościół Afroamerykanów. Muszę to zrobić. Gwałcicie nasze kobiety i zabieracie nam kraj. Członkowie KKK, 16th Street Baptist Church bombing, 4 czarnoskóre dziewczynki. Cicero race riot, 4000 ludzi białych atakuje dom czarnej rodziny tylko za to, że ci ośmielili się zamieszkać w okolicy. Gregory A. Bush, Jeffersontown, 2 zabite osoby, przyczyną rasizm, była żona sprawcy była czarna.
James Wenneker von Brunn, United States Holocaust Memorial Museum, jedna ofiara i ranni, antysemicka strzelanina w takim miejscu. Buford O. Furrow, Jr., Los Angeles Jewish Community Center shooting, 1 zabity człowiek. Frazier Glenn Miller Jr., Overland Park Jewish Community Center shooting, 3 ofiary.
Robert Lewis Dear Jr., Colorado Springs Planned Parenthood shooting, 3 zabite osoby, morderstwo dla ochrony życia, bo to było antyaborcyjne. Paul Jennings Hill, 2 ofiary, antyaborcyjny, John C. Salvi III, 2 ofiary, antyaborcyjny, Eric Robert Rudolph, lesbijski bar, 2 kliniki aborcyjne, Centennial Olympic Park bombing, Scott Roeder, zabicie lekarza dokonującego aborcji, inne podpalenia i podłożenia bomb w klinikach. Charlottesville, Portland train attack. Stabbing of Timothy Caughman, który był czarny, a sprawca nie chciał, by białe kobiety miały kontakty seksualne z czarnymi. Nie będę podawać przedwojennych rzeczy, bo nijak to się ma do dzisiejszej sytuacji, ale jest tego więcej.
Nie da się nie wspomnieć o Breiviku. Nie powinien mnie interesować, bo skupiam się na USA. 77 ofiar. Proszę się rozejść, nie mam o czym pisać, koniec internetów na razie, nie było większego zamachu. Zrobił to człowiek w pełni poczytalny, ale to zaburzeni są niebezpieczni. Pewnie jeszcze ktoś chce mi coś napisać o muzułmańskich terrorystach. Odpowiadają oni za mniejszość zamachów i są mężczyznami o prawicowych poglądach, gdyby nie to, że mają trochę ciemniejszą skórę, to by się jeszcze lepiej wpisywali w narrację. Właściwie gdy biali poczucie wyższości biorą z koloru skóry, to oni mają je z religii. I nie ma różnicy między białą skrają prawicą, a bliskowschodnią skrajną prawicą. Nienawidzą kobiet, gejów, czarnych, wyznawców innych religii. 
Ludzie zabijają więc przez ideologię. Ideologia ta powinna być związana z tym, że coś im się należy, np. seks, z tym, że ktoś ma nad nimi władzę, np. kobiety. Żadne zaburzenie psychiczne nie stworzy ideologii, więc tym bardziej zaburzenia nie mają wpływu na terroryzm (choć można rozważyć łatwość poddania się ideologii przez osoby z niektórymi zaburzeniami, ale może kiedy indziej). 
I to też wyjaśnia, czemu biali mężczyźni zabijają. Bo białym mężczyznom się wszystko należy. Uczymy ich o białych władcach, odkrywcach, zdobywcach. W mediach biali to zwycięzcy, przywódcy po którejś tam stronie, jak tylko bohaterem nie jest biały mężczyzna, to jest przecież oburzenie, bo to terror politycznej poprawności. A potem okazuje się, że nagle zbudowaliśmy świat lub próbujemy budować świat, w którym sam kolor skóry i płeć nie gwarantują sukcesu. Wszyscy inni przyzwyczaili się, że trzeba brać się do roboty i udowodnić, że zasługujesz na to, co chcesz. Tylko oni spodziewają się, że będą to mieć. 
Dla białego mężczyzny przemoc jest całkiem logicznym wyjściem. Przecież nie proponowano im innych sposobów poradzenia sobie.

~Kruk

* Ja naprawdę zdaję sobie sprawę, że nikt nie lubi słuchać pretensji do białych, heteroseksualnych mężczyzn, że to sztampowe, że się przejadło, że wszyscy mają tego po dziurki w nosie. I naprawdę, ja już nie chcę o nich pisać. Ja zabierając się za to myślałom... dobra, miałom nadzieję, bo spodziewałom się takich danych... miałom nadzieję, że to nie biali mężczyźni najczęściej zabijają.
Ten post był raz opublikowany przed skończeniem go, przypadkowo się kliknęło. Źródła:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz