O mnie

Cześć

jestem Anna Belica, ale nazywaj mnie Krukiem.
Chciałom mieć w internecie dobre lewicowe miejsce, gdzie można porozmawiać o sprawach. Gdzie nie dostaję misgenderów, gdzie liberalne spierdolenie nie ma wstępu, gdzie można czuć się dobrze i bezpiecznie.
Spodziewaj się queer anarchizmu, feminizmu intersekcjonalnego i komunizmu. Do tego jestem sXe punkiem na politologii, umiem nieźle biologię (jednak był ten rok na medycynie), więc będę pisać o ekologii, doktrynach polityczno-prawnych i paru innych sprawach.

Preferuję rodzaj nijaki, ale akceptuję też męski i żeński; jestem agender.

Piszę od dawna różne rzeczy, trzy lata tworzyłom Idąc przez las. Chwalono mnie wtedy za szczerość, wiedzę i rzetelne podejście do każdego tekstu, pisanie z pasją oraz umiejętność dotarcia do nawet najbardziej zielonego odbiorcy/czyni/. Teraz postanowiłom, że może zrezygnuję z pamiętniczkowego bloga i będę pisać poważniejsze rzeczy.
Jestem dobrym aktywistą, podobno bohaterem. Robię fajne rzeczy, pomagam ludziom. Na pewno spotkamy się na ulicy, gdy będziemy manifestować.
E-mail do mnie: anna.m.belica@google.com. Do kontaktu jest też fanpejdż i komentarze.
Na blogu obowiązuje jedna zasada.
Głupota nie jest mile widziana.
Mam zapisane źródła udowadniające, że szczepionki nie powodują autyzmu i są skuteczne, że globalne ocieplenie to fakt i skutek działalności człowieka, kontrargumenty na większość standardowych stwierdzeń anty-choice... To, co piszę, mój światopogląd, ma poparcie w źródłach.
Jeśli zaczniesz się kłócić, to też miej naszykowane rzetelne źródła. Za ich brak będzie ban.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz